Privaatsustingimused

Parema teenuse pakkumiseks kasutab meie veebileht küpsiseid (cookies). Veebilehte kasutades või vajutades OK, nõustud meie privaatsuspoliitikaga.

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Veebipood edastab isikuandmeid makselahendusi pakkuvatele ettevõtetele selleks, et teostada kauba eest tasumist.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Kasutaja saab oma kogutud andmetega tutvuda tutvuda e-poodi sisse logides. Nii "Minu konto" menüüs kui tellimuste ajaloos.

Andmete töötleja, sealhulgas hoidja, on Roller Äritarkvara OÜ.

FIE Ivo Uutar on isikuandmete vastutav töötleja. FIE Ivo Uutar edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.