Chinoseptan puuderaerosool 400 ml

Tootekood: MGN002
Ühik: tk
Tarneaeg: 5 päeva
Hind:
26,17 €

Antiseptiline puuderaerosool. Chinoseptan?i kasutatakse paikselt haavade hoolduseks ja katmiseks. Toime: Tsinkoksiid on antibakteriaalse, põletikuvastase, niiskust siduva ja haava kuivatava toimega. Oreganoõli koostises olevad flavanoidid on tugeva antibakteriaalse ja seentevastase toimega; terpeenid on põletikuvastase ja antioksüdantse toimega.

Toimeained: Tsinkoksiid, oreganoõli. Abiained: Propaan-butaan.

Kasutamine: Enne kasutamist raputage pudelit korralikult, kuni selle sees olev teraskuul on puudri põhjalikult seganud. Puhastage vajalikud nahapiirkonnad suuremast mustusest ja pihustage 2-3 korda päevas.

Erihoiatused: Tuleohtlik. Hoida eemal süttimisallikatest. Kasutamisel mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse ega hõõguvatele esemetele. Keskonnaohtlik: aerosool ei tohi sattuda veekogudesse, sest võib olla ohtlik kaladele ja teisele veeorganismidele. Mitte valada kanalisatsiooni.
Kasutajale: Vältida aerosooli sissehingamist. Aurud võivad põhjustada uimasust ja peapööritust. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti.

Säilitamine: Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida kaistult otsese päikesekiirguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C. Hoida hästi ventileeritavas kohas.

Pakend: 400 ml Partii nr / Kõlblik kuni: v.t.pudeli servalt.

Tootja: Agrochemica GmbH, Leerkämpe 6 A, D-28259 Bremen, Saksamaa Tel: + 49 421 57 29 2-0
Tootja esindaja: OÜ Zoovetvaru, Uusaru 5, Saue 76505

Sarnased tooted
Tootekood: NT5584 ,   Tarneaeg: laos
26,60 €
Tootekood: NT7714 ,   Tarneaeg: laos
3,37 €
Tootekood: HSWLL1 ,   Tarneaeg: laos
7,14 €
Tootekood: MGN001 ,   Tarneaeg: 5päeva
10,16 €
Tootekood: Braun1 ,   Tarneaeg: laos
3,26 €