Kenofix haavaaerosool

Tootekood: Ken01
Ühik: tk
Tarneaeg: laos
Hind:
16,78 €
Kogus: - +

Antibakteriaalne kaitsev kate nahale ja sõrgadele. Lihtne ja mugav kasutada. Laseb nahal hingata, aidates kaasa kiirele naha taastumisele.

Kasutusviis: Desinfitseerige Keno ™ fix - ga, pihustades 15-20 cm kaugusel vigastatud kohast.

Hoidmine ja utiliseerimine: Hoida tulekindlas kohas. Hoida ainult originaalpakendis jahedas, hästi ventileeritavas kohas. Hoidke pakend suletud, kui seda ei kasutata. Ärge visake jäätmeid kanalisatsiooni ja veekogudesse. Survestatud mahuti. Kaitsta päikesevalguse eest ja mitte hoida temperatuuril üle 50 ° C.

Kasutaja ohutusjuhised: Ärge purustage ega põletage isegi pärast kasutamist. Ärge pihustage lahtise leegi ega ühtki hõõguvat materjali läheduses. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumise võimaluse vähendamiseks tuleb olla ettevaatlik. Silma sattumisel loputada koheselt rohke veega. Pöörduge arsti poole, kui valu, pilgutus või punetus püsib. Kokkupuutel nahaga eemaldage kahjustatud riided ja peske kogu avatud naha pind nõrga seebi ja veega, seejärel loputage sooja veega. Allaneelamisel pöörduda arsti poole, kui tunnete ennast halvasti. Kasutage biotsiide ohutult. 

Tootja: Cid Lines N.V. Waterpoortstraat 2, 8900 IEPER, Belgia. Maaletooja ja turustaja: Magnum Veterinaaria AS, Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, 76401 Harjumaa, Tel. +372 800 5000, Fax +372 650 1996